null حضور پست بانک ایران در اولین نمایشگاه تخصصی بانکداری الکترونیک، بیمه و بورس استان خوزستان

پست بانک استان خوزستان به منظور معرفی خدمات و فعالیت های متنوع خود به ویژه خدمات بانکداری الکترونیک در روستاها و مناطق محروم در اولین نمایشگاه تخصصی بانکداری الکترونیک، صنعت بیمه، بورس و سرمایه گذاری این استان حضوری فعال داشت.


به گزارش مدیریت شعب استان خوزستان: غرفه این بانک در کنار سایر بانک ها برپا شده بود که به جهت ایجاد باجه مستقل دفترخدمات بانکی روستایی، نصب دستگاه های خودپرداز(ATM)، کارتخوان(POS)، پایانه شعب(PINPAD) و وب کیوسک و همچنین توزیع بروشور و پوسترهای اطلاع رسانی درخصوص خدمات متنوع بانکی مورد استقبال از بازدیدکنندگان قرار گرفت.
بنابراین گزارش: قاسم تاجوک مدیرشعب استان خوزستان ضمن حضور مستمر در غرفه و ارائه پاسخ های مورد نظر به بازدید کنندگان به ویژه مدیران بانک‌ها، رئیس دانشگاه شهید چمران و جمع کثیری از مدیران شرکت‌ ها، در مصاحبه تلویزیونی با شبکه استان ضمن معرفی پست بانک ایران و علت حضور در این نمایشگاه به سؤالات مطرح شده پاسخ داد و در ادامه نیز به تشریح مزایا و مشکلات و موارد امنیتی بانکداری الکترونیک پرداخت.
این گزارش می افزاید: درطول برگزاری نمایشگاه مذکور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای شهر اهواز، مدیرکل نمایشگاه‌های دائمی استان، مدیران کل شعب بانک‌های دولتی و خصوصی وشرکت‌های بیمه، فرمانده سپاه 7 ولی‌عصر، معاونین استاندار، رئیس دانشگاه شهید چمران و دیگر مسئولان و مدیران دستگاه های اجرائی استان از غرفه پست بانک ایران بازدید کردند.
همچنین علیمردان حسن بیگی مشاور مدیرعامل در امور استان های غرب و جنوب در روز سوم نمایشگاه از این غرفه بازدید و ضمن تقدیر از برگزارکنندگان آن گفت: حضور پست‌بانک ایران در چنین نمایشگاه هایی قطعاً موجب معرفی بیشتر خدمات به ویژه ظرفیت های دفاتر بانک در شهر و روستاها شده و شرایط را برای حضور در بازارهای جدید مهیا می سازد.
گفتنی است: اولین نمایشگاه تخصصی بانکداری الکترونیک، صنعت بیمه، بورس و سرمایه گذاری استان خوزستان طی روزهای سیزدهم لغایت هفدهم آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های اهواز برپا بود.

گزارش تصویری