null استقبال از غرفه پست بانک ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

غرفه پست بانک ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک موسوم به الکامپ ایران با توجه به معرفی خدمات و فعالیت های نوین خود و همچنین ارائه خدمات متنوع بانکی از طریق یک دستگاه خودپرداز مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: غرفه این بانک در سالن 7 نمایشگاه بین المللی تهران و در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در طول برپائی این نمایشگاه، مورد بازدید مراجعه کنندگان و مسئولان از جمله؛ دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونین وی، مدیران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رؤسا و مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت امور اقتصادی و دارائی، مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره بانک ها و بیمه ها، سازمان خصوصی سازی، سازمان بورس و اوراق بهادار، بانک مرکزی و سایر مسئولان بخش های دولتی و خصوصی واقع شد.
بنابراین گزارش: در این غرفه آخرین دستاوردها، فعالیت ها، برنامه ها و اقدامات پست بانک ایران در قالب بروشورها، بنرها و پوسترهای تبلیغاتی عرضه و علاوه بر آن، یک دستگاه خودپرداز(ATM) جهت ارائه خدمات بانکی به بازدیدگنندگان نصب شده بود که مورد بهره برداری بازدیدکنندگان واقع شد و روزانه تراکنش بالائی نیز داشت.
بنابراین گزارش: مدیرعامل، رئیس و نایب هیأت مدیره، مدیران و کارشناسان بخش های مختلف این بانک و همچنین شرکت صرافی فراز اعتماد همه روزه در غرفه مذکور مستقر و ضمن پاسخگوئی به بازدیدکنندگان، نشست های صمیمی نیز با آنان برگزار می کردند.
همچنین مهندس ضیائی مدیرعامل و دکتر حمزه پوری نایب رئیس هیأت مدیره این بانک درخصوص نمایشگاه الکامپ و نقش پست بانک ایران در فناوری نوین بانکی به صورت جداگانه با شبکه رادیو ایران نیز به مصاحبه و گفتگو پرداختند که به طور کامل پخش گردید.
گفتنی است: نمایشگاه مذکور با شعار"زندگی هوشمند، آینده روشن" طی روزهای چهاردهم لغایت هفدهم آذرماه سال جاری در سالن های 6 و 7 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا بود.
لازم به ذکر است: دکتر حمزه پوری نایب رئیس هیأت مدیره این بانک در حاشیه نمایشگاه مذکور گفت: بخشی از رسالت پست‌بانک ایران حضور در بازارهای بانکی با ارائه به روزترین خدمات است که با توجه به وجود دفاتر خدمات بانکی در جای جای کشور توانسته است با مشارکت و مدیریت، بانکداری الکترونیک را حتی درمناطق کم برخوردار بانکی ایجاد کند.
وی افزود: محورهای اصلی این نمایشگاه تجارت الکترونیک است و پست بانک ایران نیز بر پایه بانکداری الکترونیک در حرکت است و در این بازار رقابت بانکی می بایست با ارائه جدیدترین و متنوع ترین خدمات الکترونیک گام های مؤثری برداشته شود که درحال حاضر با تصدیق مردم و مشارکت آنان از نوع ارائه خدمات، حضوری شایسته و چشمگیری داشته ایم.
حمزه پوری تصریح کرد: هدف پست بانک ایران این است که شعف و شادی را به تمام نقاط کشور تسرّی دهد تا هموطنان در سبک و نوع زندگی خود احساس راحتی و آسایش داشته باشند.
وی در پایان عنوان داشت: تلاش می کنیم با اشتغالزایی و ایجاد رونق اقتصادی در روستاها و مناطق محروم شرایطی را فراهم سازیم تا هموطنان زندگی راحت تر و به دور از خطرات شهری را در این مناطق داشته باشند.

گزارش تصویری