null افتتاح پست بانک شهر جاورسیان خُنداب استان مرکزی

دفتر پست بانک شهر جاورسیان خُنداب استان مرکزی طی مراسمی و با حضور مسئولان این بانک، مسئولان استانی و محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: حمید مصلحی مدیر شعب پست بانک استان مرکزی در این مراسم ضمن تشریح خدمات بانک و مزایای افتتاح دفاترخدمات بانکی شهری و روستایی گفت: این بانک به عنوان یک بانک دولتی و با ظرفیتی بسیار بالا می تواند پاسخگوی نیازهای بانکی و مالی مردم، دستگاه های دولتی و اصناف مختلف در شهر و روستا باشد و با ابزاری که در اختیار دارد توانسته است آسایش مشتریان خود و سایر مشتریان بانک ها را تأمین کند.
وی با اشاره به رسالت پست بانک ایران افزود: این بانک در تمامی امور به خدمت رسانی بویژه در مناطق روستایی و محروم به منظور رونق اقتصادی، اشتغالزایی و رفع مشکلات آن مناطق توجه جدی دارد که این امر با افتتاح دفاترخدمات بانکی شهری و روستایی در مناطق کم برخوردار کاملاً ملموس است.
مهندس غلامی شهردار شهر جدید جاورسیان نیز در این مراسم اظهار داشت: پست بانک ایران با حضور در جای جای کشور توانسته است خلاء های موجود بانکی را از بین ببرد و همراه شایسته ای برای هموطنان در زمینه های مالی و بانکی باشد.
وی در ادامه ضمن قدردانی از مسئولان پست بانک ایران به جهت افتتاح دفتر مذکور که توانسته است شاهراه های شهری و روستایی را به یکدیگر ارتباط دهد افزود: حضور دفتر پست بانک در این شهر می تواند مشکلات مالی و بانکی اهالی و کسبه و حتی اهالی روستاهای مجاور را مرتفع نموده و موجب بالندگی و شکوفایی هرچه بیشتر منطقه شود.
شهردار شهر جدید جاورسیان درپایان با تأکید بر نصب و راه‌اندازی دستگاه خودپرداز(ATM) پست بانک ایران در دفتر مذکور، خواستار حمایت اهالی و مسئولان شهر از این بانک مردمی و خدمتگزار شد.
همچنین در مراسم مذکور حجت الاسلام میرمحمدی امام جماعت مسجد جامع شهرجاورسیان، حضور پست بانک ایران را در این شهر مثبت برشمرد و تمامی کسانی که در عرصه خدمت رسانی به مردم به‌ویژه تسهیل در امور مالی و بانکی گام بر می دارند را جزء برجسته ترین افراد و نیکوکاران دانست.
گفتنی است: رئیس شعبه بانک کشاورزی این شهر نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از افتتاح دفتر پست بانک ایران، خواستار گسترش همکاری ها در فضای رقابتی بسیار سالم و نزدیک بین بانک‌ها شد.

گزارش تصویری