null حضور پست بانک ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ ایران

پست بانک ایران به منظور معرفی خدمات و فعالیت های نوین خود در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک موسوم به الکامپ ایران با برپائی غرفه مستقل حضوری فعال دارد.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: غرفه این بانک در سالن 7 نمایشگاه بین المللی تهران و در کنار مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در طول برپائی این نمایشگاه، آماده بازدید و استقبال از علاقمندان، مشتریان، سهامداران و سایر مراجعه کنندگان می‌باشد.
بنابراین گزارش: در این غرفه آخرین دستاوردها، فعالیت ها، برنامه ها و اقدامات پست بانک ایران در قالب بروشورها، بنرها و پوسترهای تبلیغاتی عرضه شده و علاوه بر آن، یک دستگاه خودپرداز(ATM) نصب گردیده و آماده ارائه خدمات بانکی به بازدیدگنندگان می‌باشد.
همچنین؛ مدیران و کارشناسان بخش های مختلف این بانک و همچنین شرکت صرافی فراز اعتماد همه روزه در غرفه مذکور مستقر و ضمن پاسخگوئی به بازدیدکنندگان، نشست های صمیمی نیز با آنان برگزار می کنند.
این گزارش می افزاید: مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک موسوم به الکامپ ایران صبح امروز چهاردهم آذرماه با حضور دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران و مسئولان بخش های الکترونیکی و نرم افزاری کشور و سایر مسئولان و مهمانان دعوت شده برگزار و بلافاصله دکتر واعظی به اتفاق همراهان از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.
گفتنی است: نمایشگاه مذکور طی روزهای چهاردهم لغایت هفدهم آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده و از ساعت 9 الی 16 آماده بازدید علاقمندان می باشد.

گزارش تصویری